ДжеДАИ. Воины дорог 20 выпуск 29.01.2019 канал 2+2

ДжеДАИ. Воины дорог 20 серия последний выпуск 29 января. У США домашній алігатор має сертифікат “тварини, що емоційно підтримує власника”. В американському штаті Пенсильванія з’явилася перша в історії країни рептилія, у якої є такий сертифікат. Їх зазвичай видають собакам чи котам, іноді – домашнім птахам. Але для колишнього морського піхотинця саме 10-кілограмовий алігатор став найкращим другом.
У Бухаресті зливи перетворили вулиці на ковзанку, а гілки дерев – на суцільні бурульки. Крижаний дощ та буревії – від подвійної стихії потерпає Румунія. Через низьку температуру вода швидко замерзає. До усього ще й сильний вітер повалив майже дві тисячі дерев. Рятувальники просять людей бути вкрай обачними і не ходити попід дахами.
Сильні снігопади заблокували автошляхи на заході США. У Міннесоті та Іллінойсі найближчими днями метеорологи обіцяють рекордну холоднечу – до мінус 50 градусів за Цельсієм. Лікарі радять без потреби на вулиці не виходити. До 25 сантиметрів снігу синоптики прогнозують і Канаді.